FiraTàrrega. Teatre al carrer

Programació 2019

La programació segueix la cronologia de 24h. Un espectacle a partir de les 12 nit s’adscriu al dia següent.

Vista taula Vista llista

Dia Hora Espectacle Companyia Durada Gènere
05/09/2019 20:00 Espai públic: transformació social, resistència, creació Conversa inaugural 60'
05/09/2019 21:00 Finale delrevés dansa vertical 18' Dansa / Arts del moviment
05/09/2019 22:00 Dioptries Toti Toronell 50' Circ
05/09/2019 22:00 Suite TOC num 6 Les Impuxibles 75' Multidisciplinar
05/09/2019 22:30 Teia Júlia Farrero 45' Circ
05/09/2019 23:00 C’est pas là, c’est par là Galmae 45' Arts Visuals / Instal·lació
06/09/2019 00:00 The Rigodonians Sessio DJ - 1 180' Música
06/09/2019 10:00 Bye bye, Confetti La Baldufa 55' Teatre
06/09/2019 10:00 Mission Roosevelt Tony Clifton Circus 120' Teatre
06/09/2019 10:30 1+1+1 Laurie Bérubé, Xavier Laliberté & Elwin Roland 30' Circ
06/09/2019 11:00 Els amics d'en Crusó Toc de fusta 30' Arts Visuals / Instal·lació
06/09/2019 11:00 Full House Eléctrico 28 50' Teatre
06/09/2019 11:00 L'Atelier Toc de fusta 30' Arts Visuals / Instal·lació
06/09/2019 11:00 La caixeta Holoqué 5' Teatre
06/09/2019 11:00 Paseo urbano: Tàrrega Itsaso Iribarren & Germán de la Riva 60' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 11:00 Teia Júlia Farrero 45' Circ
06/09/2019 11:30 La crisi de la imaginació Rauxa 60' Circ
06/09/2019 12:00 El gran final Bucraá Circus 50' Teatre
06/09/2019 12:00 Out Of The Blue LaRutan 11' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 12:00 Paparazzi Paral·lel Ensamble 60' Teatre
06/09/2019 12:30 Excalibur i altres històries d'animals morts Hermanas Picohueso 60' Teatre
06/09/2019 12:30 GIVE ME PROTEIN Kernel Dance Theatre 30' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 13:00 Possê Sound de Secà 50' Teatre
06/09/2019 17:00 1+1+1 Laurie Bérubé, Xavier Laliberté & Elwin Roland 30' Circ
06/09/2019 17:00 Horta L'Horta Teatre 60' Teatre
06/09/2019 17:00 La lluna en un pot (un espectacle incomprès) La petita malumaluga 35' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 17:00 Mission Roosevelt Tony Clifton Circus 120' Teatre
06/09/2019 17:30 Els amics d'en Crusó Toc de fusta 30' Arts Visuals / Instal·lació
06/09/2019 17:30 L'Atelier Toc de fusta 30' Arts Visuals / Instal·lació
06/09/2019 17:30 La caixeta Holoqué 5' Teatre
06/09/2019 18:00 Full House Eléctrico 28 50' Teatre
06/09/2019 18:00 GIVE ME PROTEIN Kernel Dance Theatre 30' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 18:00 La crisi de la imaginació Rauxa 60' Circ
06/09/2019 18:00 Out Of The Blue LaRutan 11' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 18:30 La llista Quim Bigas 115' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 18:30 Possê Sound de Secà 50' Teatre
06/09/2019 19:00 Cafuné Cia. Du'K'tO 30' Circ
06/09/2019 19:00 Hand to hand Roser López Espinosa 20' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 19:00 Horta L'Horta Teatre 60' Teatre
06/09/2019 19:00 La lluna en un pot (un espectacle incomprès) La petita malumaluga 35' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 19:00 Livalone Fundación Agrupación Colectiva 60' Teatre
06/09/2019 19:00 Paparazzi Paral·lel Ensamble 60' Teatre
06/09/2019 19:00 Paseo urbano: Tàrrega Itsaso Iribarren & Germán de la Riva 60' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 19:30 Bidaia Hortzmuga 60' Teatre
06/09/2019 19:30 Garden Party Compagnie Nº8 70' Teatre
06/09/2019 20:00 Finale delrevés dansa vertical 18' Dansa / Arts del moviment
06/09/2019 20:30 Bye bye, Confetti La Baldufa 55' Teatre
06/09/2019 20:30 Excalibur i altres històries d'animals morts Hermanas Picohueso 60' Teatre
06/09/2019 20:30 Peix Cia. Hotel iocandi 45' Circ
06/09/2019 21:00 CALMA! Guillem Albà 60' Teatre

Cerca al web

×