Programació 2021
Dia | Hora | Espectacle | Companyia | Durada | Gènere |
---|---|---|---|---|---|
11/09/2021 | 19:00 | [ The Frame ] | Eléctrico 28 | 50' | Teatre |
11/09/2021 | 19:00 | ¡Qué buen día! | Cía. Maite Guevara | 55' | Circ |
11/09/2021 | 19:15 | Cossoc | Magí Serra & Anamaria Klajnšček | 65' | Dansa |
11/09/2021 | 19:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
11/09/2021 | 19:30 | NUYE | Companyia de Circ 'eia' | 60' | Circ |
11/09/2021 | 19:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Instal·lació |
11/09/2021 | 19:45 | Fancy Fence | Enmedio y Andrea Paz | 45' | Teatre |
11/09/2021 | 20:00 | De una en una [versos sobre un tejado errante] | Métrica bárbara | 30' | Dansa |
11/09/2021 | 20:00 | Hermafrodites a cavall o La rebel·lió del desig | Col·lectiu Que No Salga De Aquí | 80' | Teatre |
11/09/2021 | 20:00 | Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte) | [ los números imaginarios ] | 150' | Teatre |
11/09/2021 | 20:15 | Alter | Kamchàtka | 110' | Teatre |
11/09/2021 | 21:00 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
11/09/2021 | 21:00 | Acte de fe | Grandia / Juvanteny / Martorell / Vilajuana | 50' | Música - Teatre |
11/09/2021 | 21:00 | Fenomen | Moon Ribas & Quim Girón | 80' | Circ |
11/09/2021 | 21:00 | Herència | La Industrial Teatrera | 55' | Circ |
11/09/2021 | 21:15 | MDR - Mort de riure | Los Galindos | 60' | Circ |
11/09/2021 | 21:20 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
11/09/2021 | 21:40 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
11/09/2021 | 21:45 | Euforia | Sacude | 30' | Dansa |
11/09/2021 | 22:00 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
11/09/2021 | 22:00 | Èter Brota | Íntims Produccions | 80' | Teatre |
11/09/2021 | 22:00 | Un nou incendi | Barba Corsini | 60' | Música |
11/09/2021 | 22:20 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
11/09/2021 | 22:30 | De una en una [versos sobre un tejado errante] | Métrica bárbara | 30' | Dansa |
11/09/2021 | 22:30 | Espai reservat | Rawscenography | Instal·lació | |
11/09/2021 | 22:30 | Jaleiu | Guillem Albà | 90' | Música - Teatre |
11/09/2021 | 22:30 | Migrare | Cia. Maduixa | 40' | Dansa |
11/09/2021 | 22:30 | Papillon | Àngel Duran | 50' | Dansa |
11/09/2021 | 22:40 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
11/09/2021 | 23:00 | P-ACTE IDIOTA | Hermanas Picohueso | 55' | Teatre |
11/09/2021 | 23:15 | Alter | Kamchàtka | 110' | Teatre |
12/09/2021 | 00:00 | Euforia | Sacude | 30' | Dansa |
12/09/2021 | 09:30 | Animalia, Inc. | Sàndal Produccions | 30' | Teatre |
12/09/2021 | 09:30 | Espai reservat | Rawscenography | Instal·lació | |
12/09/2021 | 09:30 | Hito | Chey Jurado & Akira Yoshida | 15' | Dansa |
12/09/2021 | 09:30 | Kujira | Centre de Titelles de Lleida | 20' | Teatre |
12/09/2021 | 09:30 | Sin ojana | Chicharrón Circo Flamenco | 50' | Circ |
12/09/2021 | 10:00 | Abacus | Laura Murphy Dance | 15' | Dansa |
12/09/2021 | 10:00 | Espai reservat | Rawscenography | Instal·lació | |
12/09/2021 | 10:00 | Fly me to the moon | Leandre | 40' | Circ |
12/09/2021 | 10:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
12/09/2021 | 10:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Instal·lació |
12/09/2021 | 11:00 | Animalia, Inc. | Sàndal Produccions | 30' | Teatre |
12/09/2021 | 11:00 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
12/09/2021 | 11:00 | Èter Brota | Íntims Produccions | 80' | Teatre |
12/09/2021 | 11:00 | Kujira | Centre de Titelles de Lleida | 20' | Teatre |
12/09/2021 | 11:00 | Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte) | [ los números imaginarios ] | 150' | Teatre |
12/09/2021 | 11:00 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Instal·lació |
12/09/2021 | 11:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
12/09/2021 | 11:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Instal·lació |