Programació 2021
Dia | Hora | Espectacle | Companyia | Durada | Gènere |
---|---|---|---|---|---|
10/09/2021 | 18:00 | Container | Emilia Gargot | 60' | Teatre |
10/09/2021 | 18:00 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
10/09/2021 | 18:00 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Instal·lació |
10/09/2021 | 18:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
10/09/2021 | 18:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Instal·lació |
10/09/2021 | 19:00 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
10/09/2021 | 19:00 | Habitar l'espai | Conversa Oberta entre Ada Vilaró i David Fernàndez | 60' | Conversa oberta |
10/09/2021 | 19:00 | Kujira | Centre de Titelles de Lleida | 20' | Teatre |
10/09/2021 | 19:00 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Instal·lació |
10/09/2021 | 19:00 | [ The Frame ] | Eléctrico 28 | 50' | Teatre |
10/09/2021 | 19:00 | ¡Qué buen día! | Cía. Maite Guevara | 55' | Circ |
10/09/2021 | 19:15 | Cossoc | Magí Serra & Anamaria Klajnšček | 65' | Dansa |
10/09/2021 | 19:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
10/09/2021 | 19:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Instal·lació |
10/09/2021 | 19:45 | Fancy Fence | Enmedio y Andrea Paz | 45' | Teatre |
10/09/2021 | 20:00 | Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte) | [ los números imaginarios ] | 150' | Teatre |
10/09/2021 | 20:00 | Tour | Carla Farreny | 40' | Circ |
10/09/2021 | 20:15 | Alter | Kamchàtka | 110' | Teatre |
10/09/2021 | 20:45 | MDR - Mort de riure | Los Galindos | 60' | Circ |
10/09/2021 | 21:00 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
10/09/2021 | 21:00 | Herència | La Industrial Teatrera | 55' | Circ |
10/09/2021 | 21:20 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
10/09/2021 | 21:30 | Acte de fe | Grandia / Juvanteny / Martorell / Vilajuana | 50' | Música - Teatre |
10/09/2021 | 21:30 | Fenomen | Moon Ribas & Quim Girón | 80' | Circ |
10/09/2021 | 21:40 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
10/09/2021 | 22:00 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
10/09/2021 | 22:00 | Ikram Bouloum | Ikram Bouloum | 45' | Música |
10/09/2021 | 22:00 | Papillon | Àngel Duran | 50' | Dansa |
10/09/2021 | 22:20 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
10/09/2021 | 22:30 | Espai reservat | Rawscenography | Instal·lació | |
10/09/2021 | 22:30 | Kimera | La Banda Teatro Circo | 55' | Circ |
10/09/2021 | 22:40 | 40 anys vivint la Fira | Calidos | 9' | Audiovisual |
10/09/2021 | 23:00 | De una en una [versos sobre un tejado errante] | Métrica bárbara | 30' | Dansa |
10/09/2021 | 23:00 | P-ACTE IDIOTA | Hermanas Picohueso | 55' | Teatre |
10/09/2021 | 23:00 | Parné | Glòria Ribera | 60' | Música - Teatre |
10/09/2021 | 23:15 | Alter | Kamchàtka | 110' | Teatre |
11/09/2021 | 09:30 | Animalia, Inc. | Sàndal Produccions | 30' | Teatre |
11/09/2021 | 09:30 | Espai reservat | Rawscenography | Instal·lació | |
11/09/2021 | 09:30 | FIGHT | LASALA | 15' | Dansa |
11/09/2021 | 09:30 | Gregaris | Soon Circus Company | 50' | Circ |
11/09/2021 | 09:30 | Kujira | Centre de Titelles de Lleida | 20' | Teatre |
11/09/2021 | 10:00 | Aloha from Hawaii | Vero Cendoya i Mar Gómez | 25' | Dansa |
11/09/2021 | 10:00 | Espai reservat | Rawscenography | Instal·lació | |
11/09/2021 | 10:00 | Trenzadas | 23 Arts | 45' | Circ |
11/09/2021 | 10:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
11/09/2021 | 10:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Instal·lació |
11/09/2021 | 11:00 | Acte de fe | Grandia / Juvanteny / Martorell / Vilajuana | 50' | Música - Teatre |
11/09/2021 | 11:00 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Instal·lació |
11/09/2021 | 11:00 | Kujira | Centre de Titelles de Lleida | 20' | Teatre |
11/09/2021 | 11:00 | Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte) | [ los números imaginarios ] | 150' | Teatre |