FiraTàrrega. Teatre al carrer

Programació 2017

La programació segueix la cronologia de 24h. Un espectacle a partir de les 12 nit s’adscriu al dia següent.

Vista taula Vista llista

Diumenge, 10 de setembreEliminar filtre

Dia Hora Espectacle Companyia Durada Gènere
10/09/2017 11:00 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 11:00 El Viatge Tombs Creatius 3' Instal·lació
10/09/2017 11:00 Harinera (Te ganarás el pan con el sudor de tu frente) Harinera 60' Teatre
10/09/2017 11:00 I-Mag 341 Cia. Peus de Porc Instal·lació
10/09/2017 11:00 Momentos estelares de la humanidad Eléctrico 28 75' Teatre
10/09/2017 11:00 Sonarium, el viatge dels sentits El Pájaro Carpintero Instal·lació
10/09/2017 11:00 Taller de danses urbanes amb DJ Be Nil DNA cia 60' Dansa
10/09/2017 11:00 Udul Los Galindos 60' Circ
10/09/2017 11:00 Xics del Xurrac Tombs Creatius Instal·lació
10/09/2017 11:30 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 11:30 Momo (versió lliure de Michael Ende) Cia. de Teatre Anna Roca 55' Teatre
10/09/2017 12:00 Agua Chey Jurado 9' Dansa
10/09/2017 12:00 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 12:00 Bologna: Pasolini La Veronal 35' Dansa
10/09/2017 12:00 Conseqüències Cia. Moveo 25' Dansa
10/09/2017 12:00 Diez de cada Diez Valeria Píriz 40' Art Acció
10/09/2017 12:00 emoriô Sound de Secà 45' Música
10/09/2017 12:00 Gold Dust Rush Eulàlia Bergadà 50' Dansa
10/09/2017 12:00 Transhumància Xip Xap 40' Teatre
10/09/2017 12:30 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 12:30 Proyecto Opreso DNA cia 25' Dansa
10/09/2017 13:00 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 13:30 Abans que arribi l'alemany Cia. En Blanc 60' Teatre
10/09/2017 17:00 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 17:00 Hamlet entre todos [ los números imaginarios ] 270' Teatre
10/09/2017 17:00 Límits Ferran Orobitg 50' Teatre
10/09/2017 17:00 The meeting point Patricia Habchy Company 40' Dansa - Teatre
10/09/2017 17:30 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 17:30 Hathi Centre de Titelles de Lleida 50' Titelles/objectes
10/09/2017 17:30 Momentos estelares de la humanidad Eléctrico 28 75' Teatre
10/09/2017 17:30 Shy Blue Cía. Elías Aguirre 20' Dansa
10/09/2017 17:30 Wetfloor Cia. Cris_is 30' Circ
10/09/2017 18:00 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 18:00 Breaking Point Weibel Weibel Co 50' Circ
10/09/2017 18:00 El Viatge Tombs Creatius 3' Instal·lació
10/09/2017 18:00 Experimentación Psicobotánica Pamela Montenegro 180' Arts Visuals
10/09/2017 18:00 Lucky Shots Cie. Woest 40' Dansa
10/09/2017 18:00 Sonarium, el viatge dels sentits El Pájaro Carpintero Instal·lació
10/09/2017 18:00 The Black Blues Brothers The Black Blues Brothers 45' Circ
10/09/2017 18:00 Xics del Xurrac Tombs Creatius Instal·lació
10/09/2017 18:30 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 18:30 D-Construction Cie. Dyptik 35' Dansa
10/09/2017 18:30 De carenes al cel Cia. Obskené 65' Teatre
10/09/2017 18:30 Meeting Point Ertza 15' Dansa
10/09/2017 18:30 Nafrat, el viatge de la vergonya Nafrat Co. 45' Teatre
10/09/2017 18:30 Transhumància Xip Xap 40' Teatre
10/09/2017 19:00 Anton i Polina La Fem Fatal 15' Circ
10/09/2017 19:00 ARCHIPIÉLAGOS - jardines efímeros Calamar Teatro 35' Instal·lació
10/09/2017 19:00 emoriô Sound de Secà 45' Música
10/09/2017 19:00 Harinera (Te ganarás el pan con el sudor de tu frente) Harinera 60' Teatre

Cerca al web

×