FiraTàrrega. Teatre al carrer

Programació 2016

La programació segueix la cronologia de 24h. Un espectacle a partir de les 12 nit s’adscriu al dia següent.

Dia Hora Espectacle Companyia Durada Gènere
08/09/2016 11:00 Cellodrak Montana Colors en col·laboració amb Tope Instal·lació
08/09/2016 12:00 CorroC Escarlata Circus 60' Noves dramatúrgies
08/09/2016 14:00 La cocina pública Teatro Container 135' Teatre de carrer
08/09/2016 19:00 The Colour of Time Cie. Artonik 70' Dansa Teatre
08/09/2016 20:30 CorroC Escarlata Circus 60' Noves dramatúrgies
08/09/2016 21:00 Fulgor Teatro Niño Proletario 75' Site Specific
08/09/2016 22:00 All genius all idiot Svalbard 70' Circ
08/09/2016 22:00 Manifesta Cia. Obskené 60' Circ polític
08/09/2016 23:00 D.WattsRiot D.WattsRiot 180'
08/09/2016 23:00 Dj Filastine Dj Filastine 180' Música
08/09/2016 23:30 Amigoo Mumusic Circus 45' Dansa - Circ
08/09/2016 23:30 Misa Fronteriza Universiteatro & Gorguz Teatro 70' Teatre
09/09/2016 10:30 #ciutatvisible Colordellop Instal·lació
09/09/2016 10:30 L'oníric món de DINS Holoqué 15' Teatre d'objectes
09/09/2016 10:30 Libèlul·la Cia. Toti Toronell 60' Clown
09/09/2016 10:30 terra condere silere 90' Site Specific
09/09/2016 11:00 Cellodrak Montana Colors en col·laboració amb Tope Instal·lació
09/09/2016 11:00 CorroC Escarlata Circus 60' Noves dramatúrgies
09/09/2016 11:00 Massager CCOT 60' Performance
09/09/2016 11:00 Menar Joan Català & Roser Tutusaus 45' Dansa
09/09/2016 11:00 Périples immobiles MéliMélo & Compagnie 5' Instal·lació
09/09/2016 11:00 Taller de Dansa Urbana GetBak 60' Taller
09/09/2016 11:00 The Special Rocket Cia. Peus de Porc 3' Instal·lació
09/09/2016 11:00 Van de bòlit El Pájaro Carpintero Instal·lació
09/09/2016 11:00 We are the robots! Montana Colors 150' Taller
09/09/2016 11:15 L'oníric món de DINS Holoqué 15' Teatre d'objectes
09/09/2016 12:00 All genius all idiot Svalbard 70' Circ
09/09/2016 12:00 Entropia, Entalpia, Utopia Moritz presenta Diga'ls-hi Inquiets 30' Teatre Musical
09/09/2016 12:00 Garbuix, 20è Circ d’hivern Ateneu Popular 9 barris & Vavel Circus 55' Circ
09/09/2016 12:00 L'oníric món de DINS Holoqué 15' Teatre d'objectes
09/09/2016 12:00 The Audition Xa!Teatre 35' Circ
09/09/2016 12:00 Unraveled Heroes Fattoria Vittadini 70' Dansa
09/09/2016 12:30 El taller de Libèlul·la Cia. Toti Toronell 105' Instal·lació
09/09/2016 12:45 L'oníric món de DINS Holoqué 15' Teatre d'objectes
09/09/2016 14:00 La cocina pública Teatro Container 135' Teatre de carrer
09/09/2016 17:00 L'oníric món de DINS Holoqué 15' Teatre d'objectes
09/09/2016 17:00 Périples immobiles MéliMélo & Compagnie 5' Instal·lació
09/09/2016 17:00 Si sabes lo que hay Fundación Collado-Van Hoestenberghe 60' Noves dramatúrgies
09/09/2016 17:00 terra condere silere 90' Site Specific
09/09/2016 17:00 The Special Rocket Cia. Peus de Porc 3' Instal·lació
09/09/2016 17:00 Van de bòlit El Pájaro Carpintero Instal·lació
09/09/2016 17:00 Viaje nº 9 Teatro del Sonido 50' Teatre de carrer
09/09/2016 17:30 A mí no me escribió Tennessee Williams Cía. Roberto G. Alonso 60' Dansa Teatre
09/09/2016 17:30 El Diván de la peluquera Sienta la cabeza 180' Instal·lació
09/09/2016 17:30 Libèlul·la Cia. Toti Toronell 60' Clown
09/09/2016 17:30 Molar Quim Bigas 60' Dansa
09/09/2016 17:30 Wahala Omari and LaNaija 6' Dansa
09/09/2016 17:30 We are the robots! Montana Colors 150' Taller
09/09/2016 17:45 L'oníric món de DINS Holoqué 15' Teatre d'objectes
09/09/2016 18:00 Asuelto HURyCAN 25' Dansa Teatre

Cerca al web

×