Programació 2022
Dia | Hora | Espectacle | Companyia | Durada | Gènere |
---|---|---|---|---|---|
09/09/2022 | 18:00 | Rumbo a Farout | Onírica Mecánica | 50' | Teatre |
09/09/2022 | 18:00 | S.O.S. | Ada Vilaró | 40' | Teatre Físic |
09/09/2022 | 18:30 | Un segundo bajo la arena | Col·lectiu Desasosiego | 120' | Teatre |
09/09/2022 | 19:00 | Born to protest | Joseph Toonga | 35' | Dansa |
09/09/2022 | 19:00 | L'altre món rural | Rosa Cerarols | 60' | Literatura |
09/09/2022 | 19:00 | Maña | Cia. Manolo Alcántara | 60' | Circ - Instal·lació |
09/09/2022 | 19:15 | Desclos | Rubrica Teatre | 40' | Teatre |
09/09/2022 | 19:30 | Exit through the gift shop | Carla Rovira | 50' | Teatre |
09/09/2022 | 19:30 | Hablar con las plantas para llegar a un paisaje | Artistas Salchichas | 120' | Teatre |
09/09/2022 | 19:30 | S.O.S. | Ada Vilaró | 40' | Teatre Físic |
09/09/2022 | 20:00 | Exit | Circumstances | 60' | Circ |
09/09/2022 | 20:00 | Rumbo a Farout | Onírica Mecánica | 50' | Teatre |
09/09/2022 | 20:30 | Nest | SARAU / Marie Gyselbrecht | 60' | Dansa - Teatre |
09/09/2022 | 21:00 | + | Sound de Secà | 50' | Música - Teatre |
09/09/2022 | 21:00 | Baalconing | Catalina Carrasco + Teatre Principal de Palma | 60' | Dansa |
09/09/2022 | 21:00 | La grUtesca | Escarlata | 60' | Art Acció |
09/09/2022 | 21:00 | Los perros | Led Silhouette + Marcos Morau | 30' | Dansa |
09/09/2022 | 21:00 | Orpheus | Insectotròpics | 45' | Teatre |
09/09/2022 | 21:00 | Picaderø | Haa Collective | 70' | Circ |
09/09/2022 | 21:00 | Zloty | Cia. Pau Palaus | 50' | Circ |
09/09/2022 | 21:30 | Mediante | Adriano Galante | 60' | Literatura |
09/09/2022 | 21:30 | The Unfinished Human MANIFESTO (El Manifest inacabat de la Humanitat) | Lali Álvarez | 75' | Teatre |
09/09/2022 | 21:30 | Un segundo bajo la arena | Col·lectiu Desasosiego | 120' | Teatre |
09/09/2022 | 22:00 | MIRAGE (un jour de fête) | Compagnie Dyptik | 50' | Dansa |
09/09/2022 | 22:00 | Rumbo a Farout | Onírica Mecánica | 50' | Teatre |
09/09/2022 | 22:00 | Swing | Circus Ronaldo | 85' | Circ |
09/09/2022 | 22:30 | La grUtesca | Escarlata | 60' | Art Acció |
09/09/2022 | 22:30 | Lacrimosa | Fundación Agrupación Colectiva | 115' | Teatre |
09/09/2022 | 22:30 | Paüra | Cia. Lucas Escobedo | 75' | Música - Teatre |
09/09/2022 | 23:00 | Los perros | Led Silhouette + Marcos Morau | 30' | Dansa |
09/09/2022 | 23:30 | + | Sound de Secà | 50' | Música - Teatre |
09/09/2022 | 23:30 | Orpheus | Insectotròpics | 45' | Teatre |
09/09/2022 | 23:30 | Senta, a la deriva | Hortzmuga Teatroa & Deabru Beltzak | 50' | Teatre |
10/09/2022 | 00:30 | Destake | batBATuka | 60' | Música |
10/09/2022 | 01:00 | Dormifestació | Roger Bernat / FFF | 480' | Art Acció |
10/09/2022 | 01:30 | Selecció Paupaterres | Nits Moritz 1 | 270' | Música |