FiraTàrrega. Teatre al carrer

Programació 2024

La programació segueix la cronologia de 24h. Un espectacle a partir de les 12 nit s’adscriu al dia següent.

Vista taula Vista llista

Dissabte, 7 de de setembreEliminar filtre

Dia Hora Espectacle Companyia Durada Gènere
07/09/2024 09:30 Opia Cia. Ferran Orobitg 30' Teatre
07/09/2024 10:00 Chaos Machine La Cresta Instal·lació
07/09/2024 10:00 Fleurir les abîmes Claire Ducreux 30' Dansa
07/09/2024 10:00 L'anorak Íntims Produccions 60' Teatre
07/09/2024 10:00 LILLIPUT. Jocs de fades Tombs Creatius Instal·lació
07/09/2024 10:00 Opia Cia. Ferran Orobitg 30' Teatre
07/09/2024 10:00 The Duck (Show) Performance Marija Baranauskaité-Liberman 120' Circ
07/09/2024 10:00 Todo este ruido Qabalum 23' Dansa
07/09/2024 10:30 Opia Cia. Ferran Orobitg 30' Teatre
07/09/2024 11:00 Almas ligeras Dekru 60' Teatre
07/09/2024 11:00 Desiderata Mama crea Instal·lació
07/09/2024 11:00 Opia Cia. Ferran Orobitg 30' Teatre
07/09/2024 11:00 Rien d’inclus Fake Blue Collective 50' Circ
07/09/2024 11:30 Opia Cia. Ferran Orobitg 30' Teatre
07/09/2024 12:00 Arrels Toc de fusta Instal·lació
07/09/2024 12:00 Dale Ramón! Trapu Zaharra 60' Teatre
07/09/2024 12:00 La mort | El risc | La natura amplificada Converses Creuades TR3SC 60' Debat
07/09/2024 12:00 Odissees La Mecànica 55' Teatre
07/09/2024 12:00 Opia Cia. Ferran Orobitg 30' Teatre
07/09/2024 12:00 Perdón Losinformalls 55' Dansa
07/09/2024 12:15 Paquets Cia. Toti Toronell 60' Teatre
07/09/2024 13:00 Debat Vermuts Recomana 60' Debat
07/09/2024 13:00 L'anorak Íntims Produccions 60' Teatre
07/09/2024 13:15 Âcid Sound de Secà 50' Teatre
07/09/2024 13:30 Multiperspectivas#3 Paula Quintas-cia 50' Circ
07/09/2024 16:00 El jardín de Olivia Pájaros pintados 50' Teatre
07/09/2024 16:00 La mort | El risc | La natura amplificada Converses Creuades TR3SC 60' Debat
07/09/2024 16:00 The Duck (Show) Performance Marija Baranauskaité-Liberman 120' Circ
07/09/2024 16:30 Odissees La Mecànica 55' Teatre
07/09/2024 17:00 Juego infinito Cristina Maldonado 60' Teatre
07/09/2024 17:00 QOROQ Kolektiv Lapso Cirk 60' Circ
07/09/2024 17:30 Chaos Machine La Cresta Instal·lació
07/09/2024 17:30 Dale Ramón! Trapu Zaharra 60' Teatre
07/09/2024 17:30 LILLIPUT. Jocs de fades Tombs Creatius Instal·lació
07/09/2024 18:00 360º Raquel Gualtero 20' Dansa
07/09/2024 18:00 Desiderata Mama crea Instal·lació
07/09/2024 18:00 El jardín de Olivia Pájaros pintados 50' Teatre
07/09/2024 18:00 Multiperspectivas#3 Paula Quintas-cia 50' Circ
07/09/2024 18:00 Olympics Yllana & Nacho Vilar Producciones 60' Teatre
07/09/2024 18:30 Fleurir les abîmes Claire Ducreux 30' Dansa
07/09/2024 18:30 La Dyane Sitting Duck 50' Circ
07/09/2024 18:30 Todo este ruido Qabalum 23' Dansa
07/09/2024 19:00 Juego infinito Cristina Maldonado 60' Teatre
07/09/2024 19:00 Mover montañas Alberto Velasco 40' Dansa
07/09/2024 19:00 Rien d’inclus Fake Blue Collective 50' Circ
07/09/2024 19:30 Desprovisto Uparte 50' Circ
07/09/2024 19:30 Odissees La Mecànica 55' Teatre
07/09/2024 19:30 PLAY(ces) Markas Liberman 45' Circ
07/09/2024 20:00 Se'ns moren les plantes Understory 60' Teatre
07/09/2024 20:00 TOBETTA Francesc Cuéllar + Judit Cortina 60' Poesia

Cerca al web

×