Programme 2019
Family audience - Family audience
Day | Time | Show | Company | Lenght | Discipline |
---|---|---|---|---|---|
05/09/2019 | 21:00 | Finale | delrevés dansa vertical | 18' | Dance / Arts of movement |
05/09/2019 | 22:00 | Dioptries | Toti Toronell | 50' | Circus |
06/09/2019 | 10:00 | Bye bye, Confetti | La Baldufa | 55' | Theatre |
06/09/2019 | 11:00 | Els amics d'en Crusó | Toc de fusta | 30' | Visual Arts / Installation |
06/09/2019 | 11:00 | Full House | Eléctrico 28 | 50' | Theatre |
06/09/2019 | 11:00 | L'Atelier | Toc de fusta | 30' | Visual Arts / Installation |
06/09/2019 | 11:00 | La caixeta | Holoqué | 5' | Theatre |
06/09/2019 | 11:30 | La crisi de la imaginació | Rauxa | 60' | Circus |
06/09/2019 | 12:00 | El gran final | Bucraá Circus | 50' | Theatre |
06/09/2019 | 13:00 | Possê | Sound de Secà | 50' | Theatre |
06/09/2019 | 17:00 | Horta | L'Horta Teatre | 60' | Theatre |
06/09/2019 | 17:00 | La lluna en un pot (un espectacle incomprès) | La petita malumaluga | 35' | Dance / Arts of movement |
06/09/2019 | 17:30 | Els amics d'en Crusó | Toc de fusta | 30' | Visual Arts / Installation |
06/09/2019 | 17:30 | L'Atelier | Toc de fusta | 30' | Visual Arts / Installation |
06/09/2019 | 17:30 | La caixeta | Holoqué | 5' | Theatre |
06/09/2019 | 18:00 | Full House | Eléctrico 28 | 50' | Theatre |
06/09/2019 | 18:00 | La crisi de la imaginació | Rauxa | 60' | Circus |
06/09/2019 | 18:30 | Possê | Sound de Secà | 50' | Theatre |
06/09/2019 | 19:00 | Hand to hand | Roser López Espinosa | 20' | Dance / Arts of movement |
06/09/2019 | 19:00 | Horta | L'Horta Teatre | 60' | Theatre |
06/09/2019 | 19:00 | La lluna en un pot (un espectacle incomprès) | La petita malumaluga | 35' | Dance / Arts of movement |
06/09/2019 | 20:00 | Finale | delrevés dansa vertical | 18' | Dance / Arts of movement |
06/09/2019 | 20:30 | Bye bye, Confetti | La Baldufa | 55' | Theatre |
06/09/2019 | 21:00 | CALMA! | Guillem Albà | 60' | Theatre |
06/09/2019 | 21:00 | Dioptries | Toti Toronell | 50' | Circus |
06/09/2019 | 21:30 | El gran final | Bucraá Circus | 50' | Theatre |
06/09/2019 | 23:00 | Áureo | Uparte | 45' | Circus |
06/09/2019 | 23:00 | Finale | delrevés dansa vertical | 18' | Dance / Arts of movement |
07/09/2019 | 10:00 | Bye bye, Confetti | La Baldufa | 55' | Theatre |
07/09/2019 | 10:30 | Horta | L'Horta Teatre | 60' | Theatre |
07/09/2019 | 10:30 | La lluna en un pot (un espectacle incomprès) | La petita malumaluga | 35' | Dance / Arts of movement |
07/09/2019 | 11:00 | Els amics d'en Crusó | Toc de fusta | 30' | Visual Arts / Installation |
07/09/2019 | 11:00 | Full House | Eléctrico 28 | 50' | Theatre |
07/09/2019 | 11:00 | L'Atelier | Toc de fusta | 30' | Visual Arts / Installation |
07/09/2019 | 11:00 | La caixeta | Holoqué | 5' | Theatre |
07/09/2019 | 11:30 | La crisi de la imaginació | Rauxa | 60' | Circus |
07/09/2019 | 12:00 | El gran final | Bucraá Circus | 50' | Theatre |
07/09/2019 | 13:00 | Possê | Sound de Secà | 50' | Theatre |
07/09/2019 | 17:30 | Els amics d'en Crusó | Toc de fusta | 30' | Visual Arts / Installation |
07/09/2019 | 17:30 | L'Atelier | Toc de fusta | 30' | Visual Arts / Installation |
07/09/2019 | 17:30 | La caixeta | Holoqué | 5' | Theatre |
07/09/2019 | 18:00 | Full House | Eléctrico 28 | 50' | Theatre |
07/09/2019 | 18:00 | La crisi de la imaginació | Rauxa | 60' | Circus |
07/09/2019 | 18:30 | Horta | L'Horta Teatre | 60' | Theatre |
07/09/2019 | 18:30 | Possê | Sound de Secà | 50' | Theatre |
07/09/2019 | 19:00 | Áureo | Uparte | 45' | Circus |
07/09/2019 | 19:00 | Hand to hand | Roser López Espinosa | 20' | Dance / Arts of movement |
07/09/2019 | 20:00 | Finale | delrevés dansa vertical | 18' | Dance / Arts of movement |
07/09/2019 | 20:30 | CALMA! | Guillem Albà | 60' | Theatre |
07/09/2019 | 21:30 | Bye bye, Confetti | La Baldufa | 55' | Theatre |