FiraTàrrega. Teatre al carrer

Programme 2019

The programme follows the 24-hour clock. A show after 12 midnight is included in the following day’s list.

Magazine view List view

Day Time Show Company Lenght Discipline
05/09/2019 20:00 Espai públic: transformació social, resistència, creació Conversa inaugural 60'
05/09/2019 21:00 Finale delrevés dansa vertical 18' Dance / Arts of movement
05/09/2019 22:00 Dioptries Toti Toronell 50' Circus
05/09/2019 22:00 Suite TOC num 6 Les Impuxibles 75' Multidisciplinary
05/09/2019 22:30 Teia Júlia Farrero 45' Circus
05/09/2019 23:00 C’est pas là, c’est par là Galmae 45' Visual Arts / Installation
06/09/2019 00:00 The Rigodonians Sessio DJ - 1 180' Music
06/09/2019 10:00 Bye bye, Confetti La Baldufa 55' Theatre
06/09/2019 10:00 Mission Roosevelt Tony Clifton Circus 120' Theatre
06/09/2019 10:30 1+1+1 Laurie Bérubé, Xavier Laliberté & Elwin Roland 30' Circus
06/09/2019 11:00 Els amics d'en Crusó Toc de fusta 30' Visual Arts / Installation
06/09/2019 11:00 Full House Eléctrico 28 50' Theatre
06/09/2019 11:00 L'Atelier Toc de fusta 30' Visual Arts / Installation
06/09/2019 11:00 La caixeta Holoqué 5' Theatre
06/09/2019 11:00 Paseo urbano: Tàrrega Itsaso Iribarren & Germán de la Riva 60' Dance / Arts of movement
06/09/2019 11:00 Teia Júlia Farrero 45' Circus
06/09/2019 11:30 La crisi de la imaginació Rauxa 60' Circus
06/09/2019 12:00 El gran final Bucraá Circus 50' Theatre
06/09/2019 12:00 Out Of The Blue LaRutan 11' Dance / Arts of movement
06/09/2019 12:00 Paparazzi Paral·lel Ensamble 60' Theatre
06/09/2019 12:30 Excalibur i altres històries d'animals morts Hermanas Picohueso 60' Theatre
06/09/2019 12:30 GIVE ME PROTEIN Kernel Dance Theatre 30' Dance / Arts of movement
06/09/2019 13:00 Possê Sound de Secà 50' Theatre
06/09/2019 17:00 1+1+1 Laurie Bérubé, Xavier Laliberté & Elwin Roland 30' Circus
06/09/2019 17:00 Horta L'Horta Teatre 60' Theatre
06/09/2019 17:00 La lluna en un pot (un espectacle incomprès) La petita malumaluga 35' Dance / Arts of movement
06/09/2019 17:00 Mission Roosevelt Tony Clifton Circus 120' Theatre
06/09/2019 17:30 Els amics d'en Crusó Toc de fusta 30' Visual Arts / Installation
06/09/2019 17:30 L'Atelier Toc de fusta 30' Visual Arts / Installation
06/09/2019 17:30 La caixeta Holoqué 5' Theatre
06/09/2019 18:00 Full House Eléctrico 28 50' Theatre
06/09/2019 18:00 GIVE ME PROTEIN Kernel Dance Theatre 30' Dance / Arts of movement
06/09/2019 18:00 La crisi de la imaginació Rauxa 60' Circus
06/09/2019 18:00 Out Of The Blue LaRutan 11' Dance / Arts of movement
06/09/2019 18:30 La llista Quim Bigas 115' Dance / Arts of movement
06/09/2019 18:30 Possê Sound de Secà 50' Theatre
06/09/2019 19:00 Cafuné Cia. Du'K'tO 30' Circus
06/09/2019 19:00 Hand to hand Roser López Espinosa 20' Dance / Arts of movement
06/09/2019 19:00 Horta L'Horta Teatre 60' Theatre
06/09/2019 19:00 La lluna en un pot (un espectacle incomprès) La petita malumaluga 35' Dance / Arts of movement
06/09/2019 19:00 Livalone Fundación Agrupación Colectiva 60' Theatre
06/09/2019 19:00 Paparazzi Paral·lel Ensamble 60' Theatre
06/09/2019 19:00 Paseo urbano: Tàrrega Itsaso Iribarren & Germán de la Riva 60' Dance / Arts of movement
06/09/2019 19:30 Bidaia Hortzmuga 60' Theatre
06/09/2019 19:30 Garden Party Compagnie Nº8 70' Theatre
06/09/2019 20:00 Finale delrevés dansa vertical 18' Dance / Arts of movement
06/09/2019 20:30 Bye bye, Confetti La Baldufa 55' Theatre
06/09/2019 20:30 Excalibur i altres històries d'animals morts Hermanas Picohueso 60' Theatre
06/09/2019 20:30 Peix Cia. Hotel iocandi 45' Circus
06/09/2019 21:00 CALMA! Guillem Albà 60' Theatre

Search

×