Programme 2016
Day | Time | Show | Company | Lenght | Discipline |
---|---|---|---|---|---|
11/09/2016 | 10:30 | #ciutatvisible | Colordellop | Installation | |
11/09/2016 | 10:30 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
11/09/2016 | 10:30 | Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 60' | Clown |
11/09/2016 | 10:30 | terra condere | silere | 90' | Site Specific |
11/09/2016 | 11:00 | Cellodrak | Montana Colors en col·laboració amb Tope | Installation | |
11/09/2016 | 11:00 | CorroC | Escarlata Circus | 60' | New Dramaturgies |
11/09/2016 | 11:00 | Entropia, Entalpia, Utopia | Moritz presenta Diga'ls-hi Inquiets | 30' | Musical Theatre |
11/09/2016 | 11:00 | Loo | Ponten Pie | 30' | Children |
11/09/2016 | 11:00 | Massager | CCOT | 60' | Performance |
11/09/2016 | 11:00 | Menar | Joan Català & Roser Tutusaus | 45' | Dance |
11/09/2016 | 11:00 | Náufragos | La Industrial Teatrera | 60' | Clown |
11/09/2016 | 11:00 | Taller de Dansa Urbana | GetBak | 60' | Workshop |
11/09/2016 | 11:00 | The Special Rocket | Cia. Peus de Porc | 3' | Installation |
11/09/2016 | 11:00 | Van de bòlit | El Pájaro Carpintero | Installation | |
11/09/2016 | 11:00 | We are the robots! | Montana Colors | 150' | Workshop |
11/09/2016 | 11:15 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
11/09/2016 | 11:30 | Misa Fronteriza | Universiteatro & Gorguz Teatro | 70' | Theatre |
11/09/2016 | 11:30 | Périples immobiles | MéliMélo & Compagnie | 5' | Installation |
11/09/2016 | 12:00 | El fill que vull tindre | El Pont Flotant | 70' | Theatre |
11/09/2016 | 12:00 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
11/09/2016 | 12:00 | Limbo | Les Impuxibles | 60' | Dance Theater |
11/09/2016 | 12:00 | Loo | Ponten Pie | 30' | Children |
11/09/2016 | 12:00 | Oskara | Kukai Dantza | 60' | Dance |
11/09/2016 | 12:00 | The Audition | Xa!Teatre | 35' | Circus |
11/09/2016 | 12:30 | El taller de Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 105' | Installation |
11/09/2016 | 12:45 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
11/09/2016 | 13:00 | Molar | Quim Bigas | 60' | Dance |
11/09/2016 | 14:00 | La cocina pública | Teatro Container | 135' | Street theater |
11/09/2016 | 16:30 | Loo | Ponten Pie | 30' | Children |
11/09/2016 | 17:00 | Apocalypse Uploaded, la transhumantzació de les Abelles | LAminimAL | 120' | Site Specific |
11/09/2016 | 17:00 | inTarsi | Companyia de Circ 'eia' | 60' | Circus |
11/09/2016 | 17:00 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
11/09/2016 | 17:00 | terra condere | silere | 90' | Site Specific |
11/09/2016 | 17:00 | The Special Rocket | Cia. Peus de Porc | 3' | Installation |
11/09/2016 | 17:00 | Van de bòlit | El Pájaro Carpintero | Installation | |
11/09/2016 | 17:30 | A mí no me escribió Tennessee Williams | Cía. Roberto G. Alonso | 60' | Dance Theater |
11/09/2016 | 17:30 | El Diván de la peluquera | Sienta la cabeza | 180' | Installation |
11/09/2016 | 17:30 | Loo | Ponten Pie | 30' | Children |
11/09/2016 | 17:30 | Silencis | Claire Ducreux | 30' | Dance Theater |
11/09/2016 | 17:30 | Wahala | Omari and LaNaija | 6' | Dance |
11/09/2016 | 17:30 | We are the robots! | Montana Colors | 150' | Workshop |
11/09/2016 | 17:45 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
11/09/2016 | 18:00 | Asuelto | HURyCAN | 25' | Dance Theater |
11/09/2016 | 18:00 | El fill que vull tindre | El Pont Flotant | 70' | Theatre |
11/09/2016 | 18:00 | Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 60' | Clown |
11/09/2016 | 18:00 | Tank | Muzikanty | 40' | Street |
11/09/2016 | 18:00 | Viaje nº 9 | Teatro del Sonido | 50' | Street theater |
11/09/2016 | 18:00 | Wahala | Omari and LaNaija | 6' | Dance |
11/09/2016 | 18:30 | Get live | Getbak | 40' | Music and Dance |
11/09/2016 | 18:30 | Handle with care | Diana Gadish | 40' | Dance Theater |