Programme 2015
Day | Time | Show | Company | Lenght | Discipline |
---|---|---|---|---|---|
11/09/2015 | 20:00 | Room Josef K | Auments | 30' | Multidisciplinary |
11/09/2015 | 20:00 | The Hole&Corner travel agency | Marga Socias amb la col·laboració de Kristofer Krarup | 55' | Street theater |
11/09/2015 | 20:00 | Vertical | Brincadeira | 45' | Music |
11/09/2015 | 20:00 | Wasted | Íntims Produccions | 80' | Theatre |
11/09/2015 | 20:30 | Iceberg | Leandre | 40' | Circus |
11/09/2015 | 21:00 | A House Is Not a Home | Companyia Ignífuga | 70' | Theatre |
11/09/2015 | 21:00 | A.U.R.A. | Abast Elàstic | 50' | Dance Theater |
11/09/2015 | 21:00 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 21:00 | The Melting Pot Pourri | Los Excéntricos | 70' | Clown |
11/09/2015 | 21:00 | URBAN NATION: Live Art | Quim Moya | 9' | Performance |
11/09/2015 | 21:05 | URBAN NATION: For Nina | Ephrat Asherie Dance | 5' | Dance |
11/09/2015 | 21:10 | URBAN NATION: Afrik | Ousmane Omari Wiles | 5' | Dance |
11/09/2015 | 21:15 | URBAN NATION: Live Art | Quim Moya | 9' | Performance |
11/09/2015 | 21:25 | URBAN NATION: Ova and Unda | Ephrat Asherie Dance + Ousmane Omari Wiles | 15' | Dance |
11/09/2015 | 21:35 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 21:40 | URBAN NATION: Avalanche | Dani Pannullo | 30' | Dance |
11/09/2015 | 22:00 | L'avant - Première | Companyia D'Click | 40' | Circus |
11/09/2015 | 22:00 | La col·lecció | La Ruta 40 | 75' | Theatre |
11/09/2015 | 22:00 | La gent | Pérez & Disla + Cía. | 70' | Theatre |
11/09/2015 | 22:00 | La Partida | Cía. Vero Cendoya | 70' | Multidisciplinary |
11/09/2015 | 22:00 | Manneken's Piss | Campi qui pugui | 30' | Theatre |
11/09/2015 | 22:10 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 22:30 | Esperança Dinamita | Le Croupier | 60' | Cabaret |
11/09/2015 | 22:45 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 23:00 | Astillas | Alumnes Màster FiraTàrrega | 100' | Theatre |
11/09/2015 | 23:00 | Caída libre | Sharon Fridman | 50' | Dance |
11/09/2015 | 23:00 | Compra'm - Espectacle inaugural | Insectotròpics | 45' | Multidisciplinary |
11/09/2015 | 23:00 | Evolution | Brincadeira | 45' | Music |
11/09/2015 | 23:00 | La cena del rey Baltasar | [los números imaginarios] Ensamble del Pastor Bobo | 120' | Theatre |
11/09/2015 | 23:00 | Wasted | Íntims Produccions | 80' | Theatre |
11/09/2015 | 23:20 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 23:30 | Cuando todos pensaban que habíamos desaparecido | Vaca 35 | 90' | Theatre |
12/09/2015 | 00:00 | A.U.R.A. | Abast Elàstic | 50' | Dance Theater |
12/09/2015 | 00:00 | Vincles | Circ Bover | 55' | Circus |
12/09/2015 | 00:30 | Batukada | BAT Batuka | 60' | Music and Dance |
12/09/2015 | 00:30 | No tenemos título | Leire Mesa | 50' | Political circus |
12/09/2015 | 01:00 | The Loser | Matteo Galbusera | 30' | Clown |
12/09/2015 | 01:30 | DJ Save the Cheerleader | DJ Save the Cheerleader | 180' | Music |