Programme 2015
Billy Elliot Package - Billy Elliot Package
Day | Time | Show | Company | Lenght | Discipline |
---|---|---|---|---|---|
10/09/2015 | 20:00 | Caída libre | Sharon Fridman | 50' | Dance |
11/09/2015 | 12:30 | Los Cuerpos | Cortez - Fontán | 50' | Dance |
11/09/2015 | 18:00 | Bàlsam de tigressa | Conservatori Superior de Dansa (CSD) de l'Institut del Teatre | 20' | Dance Theater |
11/09/2015 | 18:00 | Hands Down | Company Chameleon | 17' | Dance |
11/09/2015 | 18:30 | Room Josef K | Auments | 30' | Multidisciplinary |
11/09/2015 | 19:30 | El show del espectador | Ertza | 25' | Dance Theater |
11/09/2015 | 20:00 | Los Cuerpos | Cortez - Fontán | 50' | Dance |
11/09/2015 | 20:00 | Room Josef K | Auments | 30' | Multidisciplinary |
11/09/2015 | 21:00 | A.U.R.A. | Abast Elàstic | 50' | Dance Theater |
11/09/2015 | 21:05 | URBAN NATION: For Nina | Ephrat Asherie Dance | 5' | Dance |
11/09/2015 | 21:10 | URBAN NATION: Afrik | Ousmane Omari Wiles | 5' | Dance |
11/09/2015 | 21:25 | URBAN NATION: Ova and Unda | Ephrat Asherie Dance + Ousmane Omari Wiles | 15' | Dance |
11/09/2015 | 21:40 | URBAN NATION: Avalanche | Dani Pannullo | 30' | Dance |
11/09/2015 | 22:00 | La Partida | Cía. Vero Cendoya | 70' | Multidisciplinary |
11/09/2015 | 23:00 | Caída libre | Sharon Fridman | 50' | Dance |
12/09/2015 | 00:00 | A.U.R.A. | Abast Elàstic | 50' | Dance Theater |
12/09/2015 | 12:30 | Los Cuerpos | Cortez - Fontán | 50' | Dance |
12/09/2015 | 18:00 | Bàlsam de tigressa | Conservatori Superior de Dansa (CSD) de l'Institut del Teatre | 20' | Dance Theater |
12/09/2015 | 18:00 | Hands Down | Company Chameleon | 17' | Dance |
12/09/2015 | 18:30 | Room Josef K | Auments | 30' | Multidisciplinary |
12/09/2015 | 19:30 | El show del espectador | Ertza | 25' | Dance Theater |
12/09/2015 | 20:00 | Los Cuerpos | Cortez - Fontán | 50' | Dance |
12/09/2015 | 20:00 | Room Josef K | Auments | 30' | Multidisciplinary |
12/09/2015 | 20:35 | URBAN NATION: For Nina | Ephrat Asherie Dance | 5' | Dance |
12/09/2015 | 20:40 | URBAN NATION: Afrik | Ousmane Omari Wiles | 5' | Dance |
12/09/2015 | 20:55 | URBAN NATION: Ova and Unda | Ephrat Asherie Dance + Ousmane Omari Wiles | 15' | Dance |
12/09/2015 | 21:10 | URBAN NATION: Avalanche | Dani Pannullo | 30' | Dance |
12/09/2015 | 22:00 | La Partida | Cía. Vero Cendoya | 70' | Multidisciplinary |
12/09/2015 | 23:00 | A.U.R.A. | Abast Elàstic | 50' | Dance Theater |
12/09/2015 | 23:00 | ETM: The Initial Approach | Dorrance Dance | 60' | Dance |
13/09/2015 | 01:00 | A.U.R.A. | Abast Elàstic | 50' | Dance Theater |
13/09/2015 | 11:00 | Hands Down | Company Chameleon | 17' | Dance |
13/09/2015 | 12:00 | Los Cuerpos | Cortez - Fontán | 50' | Dance |
13/09/2015 | 17:00 | ETM: The Initial Approach | Dorrance Dance | 60' | Dance |
13/09/2015 | 18:00 | Bàlsam de tigressa | Conservatori Superior de Dansa (CSD) de l'Institut del Teatre | 20' | Dance Theater |
13/09/2015 | 19:00 | La Partida | Cía. Vero Cendoya | 70' | Multidisciplinary |
13/09/2015 | 19:30 | El show del espectador | Ertza | 25' | Dance Theater |
13/09/2015 | 19:35 | URBAN NATION: For Nina | Ephrat Asherie Dance | 5' | Dance |
13/09/2015 | 19:40 | URBAN NATION: Afrik | Ousmane Omari Wiles | 5' | Dance |
13/09/2015 | 19:55 | URBAN NATION: Ova and Unda | Ephrat Asherie Dance + Ousmane Omari Wiles | 15' | Dance |
13/09/2015 | 20:10 | URBAN NATION: Avalanche | Dani Pannullo | 30' | Dance |
13/09/2015 | 21:00 | A.U.R.A. | Abast Elàstic | 50' | Dance Theater |