Programació 2014
Dia | Hora | Espectacle | Companyia | Durada | Gènere |
---|---|---|---|---|---|
14/09/2014 | 17:00 | Potted | Cía la Trócola | 35' | Circ |
14/09/2014 | 17:00 | The Lift | Wet Picnic | 35' | Animació |
14/09/2014 | 17:30 | Big Bounce | Col·lectiu Big Bouncers | 50' | Dansa |
14/09/2014 | 17:30 | C.O.C.A. | Cia La Pulpe | 70' | Teatre |
14/09/2014 | 18:00 | La Guillotina | Bohemia's | 15' | Instal·lació |
14/09/2014 | 18:00 | Micro-Shakespeare | Laitrum | 180' | Instal·lació |
14/09/2014 | 18:00 | Som | Amantis | 60' | Multidisciplinar |
14/09/2014 | 18:00 | Ti-Tlan (lugar entre) | Compañía de Teatro de Calle Monterrey | 55' | Circ urbà |
14/09/2014 | 18:30 | Chicken legz | Animal Religion | 90' | Circ |
14/09/2014 | 18:30 | Rudo | Manolo Alcántara | 60' | Circ |
14/09/2014 | 18:30 | The Lift | Wet Picnic | 35' | Animació |
14/09/2014 | 19:00 | Edge | Sergeant Tejnorová & The Commando | 70' | Dansa Teatre |
14/09/2014 | 19:00 | Fugit | Kamchàtka | 90' | Teatre |
14/09/2014 | 19:00 | La Guillotina | Bohemia's | 15' | Instal·lació |
14/09/2014 | 19:00 | Mesa para 2 | co.LABse | 70' | Teatre |
14/09/2014 | 19:00 | Urban Nation | Brodas Bros, Circle of Trust, Iron Skulls & DJ Save The Cheerleader | Dansa | |
14/09/2014 | 19:30 | Dynamite & Poetry | 15feet6 | 45' | Circ |
14/09/2014 | 19:30 | Me va gustando | Marco Vargas & Chloé Brûlé | 30' | Dansa |
14/09/2014 | 19:30 | Red red wine | Sidral Brass Band | 60' | Música |
14/09/2014 | 20:00 | A House in Asia | Agrupación Señor Serrano | 70' | Multidisciplinar |
14/09/2014 | 20:00 | Close Encounters of the Different Kind | STEREO Akt | 40' | Teatre |
14/09/2014 | 20:00 | Gran rifa d'un fabulós viatge a Mèxic | Obskené & Teatro Ojo | 120' | Multidisciplinar |
14/09/2014 | 20:00 | MARABUNTA | Guillem Albà & The All In Orchestra | 75' | Clown - Música |
14/09/2014 | 20:00 | Som | Amantis | 60' | Multidisciplinar |
14/09/2014 | 21:00 | La ira dels peixos | FiraTàrrega | 40' | Teatre |
14/09/2014 | 21:00 | La nit just abans dels boscos | Arsènic Creació | 90' | Teatre |
14/09/2014 | 21:00 | La supervivencia de las luciérnagas | LAminimAL | 90' | Teatre |
14/09/2014 | 22:00 | Yi-Ha | Los Moñekos | 25' | Dansa Teatre |