Programme 2021
Day | Time | Show | Company | Lenght | Discipline |
---|---|---|---|---|---|
12/09/2021 | 09:30 | Animalia, Inc. | Sàndal Produccions | 30' | Theatre |
12/09/2021 | 09:30 | Espai reservat | Rawscenography | Installation | |
12/09/2021 | 09:30 | Hito | Chey Jurado & Akira Yoshida | 15' | Dance |
12/09/2021 | 09:30 | Kujira | Centre de Titelles de Lleida | 20' | Theatre |
12/09/2021 | 09:30 | Sin ojana | Chicharrón Circo Flamenco | 50' | Circus |
12/09/2021 | 10:00 | Abacus | Laura Murphy Dance | 15' | Dance |
12/09/2021 | 10:00 | Espai reservat | Rawscenography | Installation | |
12/09/2021 | 10:00 | Fly me to the moon | Leandre | 40' | Circus |
12/09/2021 | 10:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Installation |
12/09/2021 | 10:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Installation |
12/09/2021 | 11:00 | Animalia, Inc. | Sàndal Produccions | 30' | Theatre |
12/09/2021 | 11:00 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Installation |
12/09/2021 | 11:00 | Èter Brota | Íntims Produccions | 80' | Theatre |
12/09/2021 | 11:00 | Kujira | Centre de Titelles de Lleida | 20' | Theatre |
12/09/2021 | 11:00 | Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte) | [ los números imaginarios ] | 150' | Theatre |
12/09/2021 | 11:00 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Installation |
12/09/2021 | 11:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Installation |
12/09/2021 | 11:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Installation |
12/09/2021 | 12:00 | Echoes | Cia. Moveo | 45' | Dance |
12/09/2021 | 12:00 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Installation |
12/09/2021 | 12:00 | Espai reservat | Rawscenography | Installation | |
12/09/2021 | 12:00 | Hito | Chey Jurado & Akira Yoshida | 15' | Dance |
12/09/2021 | 12:00 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Installation |
12/09/2021 | 12:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Installation |
12/09/2021 | 12:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Installation |
12/09/2021 | 12:30 | [ The Frame ] | Eléctrico 28 | 50' | Theatre |
12/09/2021 | 13:00 | # JUANA DOLORES # * massa diva per a un moviment assembleari * | Juana Dolores | 100' | Theatre |
12/09/2021 | 13:00 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Installation |
12/09/2021 | 13:00 | Jaleiu | Guillem Albà | 90' | Music - Theatre |
12/09/2021 | 13:00 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Installation |
12/09/2021 | 13:30 | Tabula | Les Cícliques | 50' | Theatre |
12/09/2021 | 14:00 | Water music | Pierre Sauvageot | 50' | Music - Theatre |
12/09/2021 | 15:00 | Water music | Pierre Sauvageot | 50' | Music - Theatre |
12/09/2021 | 16:00 | Water music | Pierre Sauvageot | 50' | Music - Theatre |
12/09/2021 | 17:00 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Installation |
12/09/2021 | 17:00 | Quijotes y Sanchos: travesía audioguiada (Primera Parte) | [ los números imaginarios ] | 150' | Theatre |
12/09/2021 | 17:00 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Installation |
12/09/2021 | 17:30 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Installation |
12/09/2021 | 17:30 | Espai reservat | Rawscenography | Installation | |
12/09/2021 | 17:30 | Gregaris | Soon Circus Company | 50' | Circus |
12/09/2021 | 17:30 | Kujira | Centre de Titelles de Lleida | 20' | Theatre |
12/09/2021 | 17:30 | Migrare | Cia. Maduixa | 40' | Dance |
12/09/2021 | 17:30 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Installation |
12/09/2021 | 17:30 | Tabula | Les Cícliques | 50' | Theatre |
12/09/2021 | 17:30 | Téntol | Cia. Manipulats | 50' | Circus |
12/09/2021 | 18:00 | Container | Emilia Gargot | 60' | Theatre |
12/09/2021 | 18:00 | El laberinto del cuco | Itinerània | 15' | Installation |
12/09/2021 | 18:00 | Secrets | Tombs Creatius | 25' | Installation |
12/09/2021 | 18:00 | Una galaxia de luciérnagas | Aina Tur | 75' | Theatre |
12/09/2021 | 18:30 | Abacus | Laura Murphy Dance | 15' | Dance |