Programme 2016
Day | Time | Show | Company | Lenght | Discipline |
---|---|---|---|---|---|
10/09/2016 | 01:00 | Batukada | BATbatuka | 60' | Music |
10/09/2016 | 02:00 | D.WattsRiot | D.WattsRiot | 180' | |
10/09/2016 | 02:00 | Dj Filastine | Dj Filastine | 180' | Music |
10/09/2016 | 10:30 | #ciutatvisible | Colordellop | Installation | |
10/09/2016 | 10:30 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
10/09/2016 | 10:30 | Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 60' | Clown |
10/09/2016 | 10:30 | terra condere | silere | 90' | Site Specific |
10/09/2016 | 11:00 | Cellodrak | Montana Colors en col·laboració amb Tope | Installation | |
10/09/2016 | 11:00 | CorroC | Escarlata Circus | 60' | New Dramaturgies |
10/09/2016 | 11:00 | Handle with care | Diana Gadish | 40' | Dance Theater |
10/09/2016 | 11:00 | Massager | CCOT | 60' | Performance |
10/09/2016 | 11:00 | Périples immobiles | MéliMélo & Compagnie | 5' | Installation |
10/09/2016 | 11:00 | Silencis | Claire Ducreux | 30' | Dance Theater |
10/09/2016 | 11:00 | Taller de Dansa Urbana | GetBak | 60' | Workshop |
10/09/2016 | 11:00 | The Special Rocket | Cia. Peus de Porc | 3' | Installation |
10/09/2016 | 11:00 | Van de bòlit | El Pájaro Carpintero | Installation | |
10/09/2016 | 11:00 | We are the robots! | Montana Colors | 150' | Workshop |
10/09/2016 | 11:15 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
10/09/2016 | 11:30 | Fulgor | Teatro Niño Proletario | 75' | Site Specific |
10/09/2016 | 11:30 | Loo | Ponten Pie | 30' | Children |
10/09/2016 | 12:00 | Crotch (entrecuix) | Cia. Baal | 50' | Dance |
10/09/2016 | 12:00 | Entropia, Entalpia, Utopia | Moritz presenta Diga'ls-hi Inquiets | 30' | Musical Theatre |
10/09/2016 | 12:00 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
10/09/2016 | 12:00 | The Audition | Xa!Teatre | 35' | Circus |
10/09/2016 | 12:30 | El taller de Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 105' | Installation |
10/09/2016 | 12:30 | Loo | Ponten Pie | 30' | Children |
10/09/2016 | 12:45 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
10/09/2016 | 13:00 | Frames | La Licuadora | 18' | Dance |
10/09/2016 | 14:00 | La cocina pública | Teatro Container | 135' | Street theater |
10/09/2016 | 16:30 | Loo | Ponten Pie | 30' | Children |
10/09/2016 | 17:00 | Entropia, Entalpia, Utopia | Moritz presenta Diga'ls-hi Inquiets | 30' | Musical Theatre |
10/09/2016 | 17:00 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
10/09/2016 | 17:00 | Périples immobiles | MéliMélo & Compagnie | 5' | Installation |
10/09/2016 | 17:00 | terra condere | silere | 90' | Site Specific |
10/09/2016 | 17:00 | The Special Rocket | Cia. Peus de Porc | 3' | Installation |
10/09/2016 | 17:00 | Van de bòlit | El Pájaro Carpintero | Installation | |
10/09/2016 | 17:30 | A mí no me escribió Tennessee Williams | Cía. Roberto G. Alonso | 60' | Dance Theater |
10/09/2016 | 17:30 | El Diván de la peluquera | Sienta la cabeza | 180' | Installation |
10/09/2016 | 17:30 | Libèlul·la | Cia. Toti Toronell | 60' | Clown |
10/09/2016 | 17:30 | Loo | Ponten Pie | 30' | Children |
10/09/2016 | 17:30 | Molar | Quim Bigas | 60' | Dance |
10/09/2016 | 17:30 | Viaje nº 9 | Teatro del Sonido | 50' | Street theater |
10/09/2016 | 17:30 | Wahala | Omari and LaNaija | 6' | Dance |
10/09/2016 | 17:30 | We are the robots! | Montana Colors | 150' | Workshop |
10/09/2016 | 17:45 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
10/09/2016 | 18:00 | Asuelto | HURyCAN | 25' | Dance Theater |
10/09/2016 | 18:00 | Tank | Muzikanty | 40' | Street |
10/09/2016 | 18:30 | Handle with care | Diana Gadish | 40' | Dance Theater |
10/09/2016 | 18:30 | L'oníric món de DINS | Holoqué | 15' | |
10/09/2016 | 18:30 | Loo | Ponten Pie | 30' | Children |