Programació 2021
Dia | Hora | Espectacle | Companyia | Durada | Gènere |
---|---|---|---|---|---|
09/09/2021 | 18:30 | [ The Frame ] | Eléctrico 28 | 50' | Teatre |
09/09/2021 | 20:00 | MDR - Mort de riure | Los Galindos | 60' | Circ |
10/09/2021 | 10:30 | Gregaris | Soon Circus Company | 50' | Circ |
10/09/2021 | 17:00 | Aloha from Hawaii | Vero Cendoya i Mar Gómez | 25' | Dansa |
10/09/2021 | 19:00 | [ The Frame ] | Eléctrico 28 | 50' | Teatre |
10/09/2021 | 19:00 | ¡Qué buen día! | Cía. Maite Guevara | 55' | Circ |
10/09/2021 | 19:45 | Fancy Fence | Enmedio y Andrea Paz | 45' | Teatre |
10/09/2021 | 20:45 | MDR - Mort de riure | Los Galindos | 60' | Circ |
10/09/2021 | 21:00 | Herència | La Industrial Teatrera | 55' | Circ |
10/09/2021 | 23:00 | Parné | Glòria Ribera | 60' | Música - Teatre |
11/09/2021 | 09:30 | Gregaris | Soon Circus Company | 50' | Circ |
11/09/2021 | 10:00 | Aloha from Hawaii | Vero Cendoya i Mar Gómez | 25' | Dansa |
11/09/2021 | 11:00 | ¡Qué buen día! | Cía. Maite Guevara | 55' | Circ |
11/09/2021 | 12:00 | Parné | Glòria Ribera | 60' | Música - Teatre |
11/09/2021 | 12:30 | [ The Frame ] | Eléctrico 28 | 50' | Teatre |
11/09/2021 | 16:00 | Hito | Chey Jurado & Akira Yoshida | 15' | Dansa |
11/09/2021 | 17:30 | [ The Frame ] | Eléctrico 28 | 50' | Teatre |
11/09/2021 | 19:00 | Converses Oye Polo | Ana Polo i Oye Sherman | 60' | Ràdio |
11/09/2021 | 19:00 | Fly me to the moon | Leandre | 40' | Circ |
11/09/2021 | 19:00 | [ The Frame ] | Eléctrico 28 | 50' | Teatre |
11/09/2021 | 19:00 | ¡Qué buen día! | Cía. Maite Guevara | 55' | Circ |
11/09/2021 | 19:45 | Fancy Fence | Enmedio y Andrea Paz | 45' | Teatre |
11/09/2021 | 21:00 | Herència | La Industrial Teatrera | 55' | Circ |
11/09/2021 | 21:15 | MDR - Mort de riure | Los Galindos | 60' | Circ |
11/09/2021 | 21:45 | Euforia | Sacude | 30' | Dansa |
11/09/2021 | 22:30 | Jaleiu | Guillem Albà | 90' | Música - Teatre |
12/09/2021 | 00:00 | Euforia | Sacude | 30' | Dansa |
12/09/2021 | 09:30 | Hito | Chey Jurado & Akira Yoshida | 15' | Dansa |
12/09/2021 | 10:00 | Fly me to the moon | Leandre | 40' | Circ |
12/09/2021 | 12:00 | Hito | Chey Jurado & Akira Yoshida | 15' | Dansa |
12/09/2021 | 12:30 | [ The Frame ] | Eléctrico 28 | 50' | Teatre |
12/09/2021 | 13:00 | Jaleiu | Guillem Albà | 90' | Música - Teatre |
12/09/2021 | 17:30 | Gregaris | Soon Circus Company | 50' | Circ |
12/09/2021 | 18:30 | Fly me to the moon | Leandre | 40' | Circ |
12/09/2021 | 19:00 | Jaleiu | Guillem Albà | 90' | Música - Teatre |
12/09/2021 | 19:45 | Fancy Fence | Enmedio y Andrea Paz | 45' | Teatre |