Programació 2018
Dia | Hora | Espectacle | Companyia | Durada | Gènere |
---|---|---|---|---|---|
07/09/2018 | 19:00 | Espera | Companyia de Circ 'eia' | 40' | Circ |
07/09/2018 | 19:00 | Hunting for the unicorn | Becki Parker & Vero Cendoya | 40' | Dansa |
07/09/2018 | 19:00 | Proyecto X | Silere | 60' | Teatre (itinerant) |
07/09/2018 | 19:00 | Saunterer | Colectivo Ameno | 75' | Performance / Multidisciplinar |
07/09/2018 | 19:00 | Tha Tzpar (L'espera) | Hui Basa | 75' | Teatre |
07/09/2018 | 19:30 | Aigua | Nuc | 45' | Dansa - Teatre |
07/09/2018 | 19:30 | Flou Papagayo | Mumusic Circus | 50' | Circ |
07/09/2018 | 19:30 | Home | Akira Yoshida | 25' | Dansa |
07/09/2018 | 19:30 | Prácticas de vuelo para acabar con el olvido | Chroma Teatre | 50' | Teatre Físic |
07/09/2018 | 19:45 | Labranza | Colectivo Lamajara | 60' | Dansa |
07/09/2018 | 20:00 | FEMALE | LASALA | 14' | Dansa |
07/09/2018 | 20:00 | Los bancos regalan sandwicheras y chorizos | José y sus Hermanas | 75' | Teatre |
07/09/2018 | 20:00 | Ohtli | D'Jade | 60' | Teatre (itinerant) |
07/09/2018 | 20:30 | Painball | Les Impuxibles | 30' | Dansa - Teatre - Música |
07/09/2018 | 21:00 | Asteroid | Campi qui pugui | 40' | Teatre |
07/09/2018 | 21:00 | Escargots | Slow Olou | 40' | Teatre |
07/09/2018 | 21:00 | Likes | Núria Guiu | 50' | Dansa - Teatre |
07/09/2018 | 21:00 | Sin Ítaca | Pendiente Teatro + Eduardo Bernal | 60' | Performance / Multidisciplinar |
07/09/2018 | 21:00 | ZH o 36 milions d'anys a 120km/h | Emília Gargot | 45' | Teatre |
07/09/2018 | 21:30 | Le Nid | Adhok - Immortels | 60' | Dansa - Teatre |
07/09/2018 | 22:00 | BLOCK | NoFit State Circus and Motionhouse | 40' | Circ - Dansa |
07/09/2018 | 22:00 | Hija de Tigre | La Laura Palmer | 75' | Teatre |
07/09/2018 | 22:00 | Ludo Circus Show | Ludo Circus | 60' | Circ |
07/09/2018 | 22:00 | Ohtli | D'Jade | 60' | Teatre (itinerant) |
07/09/2018 | 22:00 | Painball | Les Impuxibles | 30' | Dansa - Teatre - Música |
07/09/2018 | 22:30 | La Tortue de Gauguin | Compagnie Lucamoros | 60' | Arts Visuals |
07/09/2018 | 23:00 | InSomnio | Teatro do Mar | 40' | Performance / Multidisciplinar |
07/09/2018 | 23:00 | Sin Ítaca | Pendiente Teatro + Eduardo Bernal | 60' | Performance / Multidisciplinar |
07/09/2018 | 23:30 | Blockchain | Calidos feat. Nølah | 120' | Arts Visuals |
08/09/2018 | 00:00 | Batukada | BATbatuka | 60' | Música |
08/09/2018 | 00:00 | Ohtli | D'Jade | 60' | Teatre (itinerant) |
08/09/2018 | 01:00 | Ponent Roots, Rebelmadiaq & The Fat Brass Corner i Mina's Collective + Paula Bu i Belén Natalí | SESSIÓ DJ 2: Sound System (Programació Say it Loud) | Música | |
08/09/2018 | 10:00 | UN.HABITANTS_To make room for us | Caterina Moroni | 40' | Performance / Multidisciplinar |
08/09/2018 | 10:30 | Saunterer | Colectivo Ameno | 75' | Performance / Multidisciplinar |
08/09/2018 | 10:30 | Un món de cartró | CreaMoviment | 90' | Música - Teatre |
08/09/2018 | 11:00 | Espera | Companyia de Circ 'eia' | 40' | Circ |
08/09/2018 | 11:00 | L'envol | Adhok - Immortels | 40' | Teatre (itinerant) |
08/09/2018 | 11:00 | Likes | Núria Guiu | 50' | Dansa - Teatre |
08/09/2018 | 11:00 | Pedrolo, pas a pas | Xavier Garcia | 75' | Recorregut literari |
08/09/2018 | 11:00 | Sin Ítaca | Pendiente Teatro + Eduardo Bernal | 60' | Performance / Multidisciplinar |
08/09/2018 | 11:00 | Tha Tzpar (L'espera) | Hui Basa | 75' | Teatre |
08/09/2018 | 11:00 | Un món de cartró | CreaMoviment | 90' | Música - Teatre |
08/09/2018 | 12:00 | 5.102 m/s | Joan Català | 60' | Performance / Multidisciplinar |
08/09/2018 | 12:00 | Escargots | Slow Olou | 40' | Teatre |
08/09/2018 | 12:00 | I U | LASALA | 16' | Dansa |
08/09/2018 | 12:00 | Of Man and Beast | Company Chameleon | 30' | Dansa |
08/09/2018 | 12:00 | Orbis | Humanhood | 16' | Dansa |
08/09/2018 | 12:00 | Proyecto X | Silere | 60' | Teatre (itinerant) |
08/09/2018 | 12:00 | UN.HABITANTS_To make room for us | Caterina Moroni | 40' | Performance / Multidisciplinar |
08/09/2018 | 12:30 | Asteroid | Campi qui pugui | 40' | Teatre |