Programació 2018
Menú lleuger: Dansa, arts de moviment - Menú lleuger: Dansa, arts de moviment
Dia | Hora | Espectacle | Companyia | Durada | Gènere |
---|---|---|---|---|---|
06/09/2018 | 19:00 | Hippos | Zum Zum Teatre i Quim Bigas | 25' | Dansa - Teatre |
07/09/2018 | 11:00 | Orbis | Humanhood | 16' | Dansa |
07/09/2018 | 12:00 | Of Man and Beast | Company Chameleon | 30' | Dansa |
07/09/2018 | 12:30 | I U | LASALA | 16' | Dansa |
07/09/2018 | 17:00 | Hippos | Zum Zum Teatre i Quim Bigas | 25' | Dansa - Teatre |
07/09/2018 | 17:30 | Witness This | Company Chameleon | 30' | Dansa |
07/09/2018 | 17:45 | Labranza | Colectivo Lamajara | 60' | Dansa |
07/09/2018 | 18:00 | We-ding | Los Moñekos | 20' | Dansa - Teatre |
07/09/2018 | 19:00 | 5.102 m/s | Joan Català | 60' | Performance / Multidisciplinar |
07/09/2018 | 19:00 | Hunting for the unicorn | Becki Parker & Vero Cendoya | 40' | Dansa |
07/09/2018 | 19:30 | Home | Akira Yoshida | 25' | Dansa |
07/09/2018 | 19:45 | Labranza | Colectivo Lamajara | 60' | Dansa |
07/09/2018 | 20:00 | FEMALE | LASALA | 14' | Dansa |
07/09/2018 | 21:00 | Likes | Núria Guiu | 50' | Dansa - Teatre |
08/09/2018 | 11:00 | Likes | Núria Guiu | 50' | Dansa - Teatre |
08/09/2018 | 12:00 | 5.102 m/s | Joan Català | 60' | Performance / Multidisciplinar |
08/09/2018 | 12:00 | I U | LASALA | 16' | Dansa |
08/09/2018 | 12:00 | Of Man and Beast | Company Chameleon | 30' | Dansa |
08/09/2018 | 12:00 | Orbis | Humanhood | 16' | Dansa |
08/09/2018 | 12:30 | Home | Akira Yoshida | 25' | Dansa |
08/09/2018 | 17:00 | Hippos | Zum Zum Teatre i Quim Bigas | 25' | Dansa - Teatre |
08/09/2018 | 17:30 | Witness This | Company Chameleon | 30' | Dansa |
08/09/2018 | 17:45 | Labranza | Colectivo Lamajara | 60' | Dansa |
08/09/2018 | 19:00 | 5.102 m/s | Joan Català | 60' | Performance / Multidisciplinar |
08/09/2018 | 19:00 | Hunting for the unicorn | Becki Parker & Vero Cendoya | 40' | Dansa |
08/09/2018 | 19:00 | We-ding | Los Moñekos | 20' | Dansa - Teatre |
08/09/2018 | 19:30 | Home | Akira Yoshida | 25' | Dansa |
08/09/2018 | 19:45 | Labranza | Colectivo Lamajara | 60' | Dansa |
08/09/2018 | 20:00 | FEMALE | LASALA | 14' | Dansa |
09/09/2018 | 11:30 | Orbis | Humanhood | 16' | Dansa |
09/09/2018 | 12:00 | I U | LASALA | 16' | Dansa |
09/09/2018 | 12:00 | Of Man and Beast | Company Chameleon | 30' | Dansa |
09/09/2018 | 12:30 | Home | Akira Yoshida | 25' | Dansa |
09/09/2018 | 17:00 | Hippos | Zum Zum Teatre i Quim Bigas | 25' | Dansa - Teatre |
09/09/2018 | 17:00 | We-ding | Los Moñekos | 20' | Dansa - Teatre |
09/09/2018 | 17:30 | Witness This | Company Chameleon | 30' | Dansa |
09/09/2018 | 17:45 | Labranza | Colectivo Lamajara | 60' | Dansa |
09/09/2018 | 19:00 | Hunting for the unicorn | Becki Parker & Vero Cendoya | 40' | Dansa |
09/09/2018 | 19:30 | Home | Akira Yoshida | 25' | Dansa |
09/09/2018 | 20:00 | FEMALE | LASALA | 14' | Dansa |