FiraTàrrega. Teatre al carrer

Programació 2018

La programació segueix la cronologia de 24h. Un espectacle a partir de les 12 nit s’adscriu al dia següent.

Vista taula Vista llista

Dissabte, 8 de setembreEliminar filtre

Dia Hora Espectacle Companyia Durada Gènere
08/09/2018 10:00 UN.HABITANTS_To make room for us Caterina Moroni 40' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 10:30 Saunterer Colectivo Ameno 75' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 10:30 Un món de cartró CreaMoviment 90' Música - Teatre
08/09/2018 11:00 Espera Companyia de Circ 'eia' 40' Circ
08/09/2018 11:00 L'envol Adhok - Immortels 40' Teatre (itinerant)
08/09/2018 11:00 Likes Núria Guiu 50' Dansa - Teatre
08/09/2018 11:00 Pedrolo, pas a pas Xavier Garcia 75' Recorregut literari
08/09/2018 11:00 Sin Ítaca Pendiente Teatro + Eduardo Bernal 60' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 11:00 Tha Tzpar (L'espera) Hui Basa 75' Teatre
08/09/2018 11:00 Un món de cartró CreaMoviment 90' Música - Teatre
08/09/2018 12:00 5.102 m/s Joan Català 60' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 12:00 Escargots Slow Olou 40' Teatre
08/09/2018 12:00 I U LASALA 16' Dansa
08/09/2018 12:00 Of Man and Beast Company Chameleon 30' Dansa
08/09/2018 12:00 Orbis Humanhood 16' Dansa
08/09/2018 12:00 Proyecto X Silere 60' Teatre (itinerant)
08/09/2018 12:00 UN.HABITANTS_To make room for us Caterina Moroni 40' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 12:30 Asteroid Campi qui pugui 40' Teatre
08/09/2018 12:30 Home Akira Yoshida 25' Dansa
08/09/2018 12:30 Zanimal - Le carrousel éclaté Théâtre de la Toupine 120' Instal·lació
08/09/2018 13:00 Correo Proyecto Correo 60' Teatre
08/09/2018 13:00 Sin Ítaca Pendiente Teatro + Eduardo Bernal 60' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 16:00 +Cases Xesca Salvà 35' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 16:30 Saunterer Colectivo Ameno 75' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 16:45 +Cases Xesca Salvà 35' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 17:00 Correo Proyecto Correo 60' Teatre
08/09/2018 17:00 Escargots Slow Olou 40' Teatre
08/09/2018 17:00 Hippos Zum Zum Teatre i Quim Bigas 25' Dansa - Teatre
08/09/2018 17:00 UN.HABITANTS_To make room for us Caterina Moroni 40' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 17:00 Zanimal - Le carrousel éclaté Théâtre de la Toupine 120' Instal·lació
08/09/2018 17:30 +Cases Xesca Salvà 35' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 17:30 Un món de cartró CreaMoviment 90' Música - Teatre
08/09/2018 17:30 Witness This Company Chameleon 30' Dansa
08/09/2018 17:45 Labranza Colectivo Lamajara 60' Dansa
08/09/2018 18:00 Ohtli D'Jade 60' Teatre (itinerant)
08/09/2018 18:00 Peregrinus Teatr KTO 50' Teatre (itinerant)
08/09/2018 18:15 +Cases Xesca Salvà 35' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 18:30 BLOCK NoFit State Circus and Motionhouse 40' Circ - Dansa
08/09/2018 18:30 Issue de Secours Adhok - Echappée Belle 40' Teatre (itinerant)
08/09/2018 18:30 UN.HABITANTS_To make room for us Caterina Moroni 40' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 19:00 +Cases Xesca Salvà 35' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 19:00 5.102 m/s Joan Català 60' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 19:00 Espera Companyia de Circ 'eia' 40' Circ
08/09/2018 19:00 Hunting for the unicorn Becki Parker & Vero Cendoya 40' Dansa
08/09/2018 19:00 Proyecto X Silere 60' Teatre (itinerant)
08/09/2018 19:00 Saunterer Colectivo Ameno 75' Performance / Multidisciplinar
08/09/2018 19:00 Tha Tzpar (L'espera) Hui Basa 75' Teatre
08/09/2018 19:00 We-ding Los Moñekos 20' Dansa - Teatre
08/09/2018 19:30 Aigua Nuc 45' Dansa - Teatre
08/09/2018 19:30 Flou Papagayo Mumusic Circus 50' Circ

Cerca al web

×