Programació 2015
Dia | Hora | Espectacle | Companyia | Durada | Gènere |
---|---|---|---|---|---|
11/09/2015 | 19:30 | El show del espectador | Ertza | 25' | Dansa Teatre |
11/09/2015 | 19:30 | Esperança Dinamita | Le Croupier | 60' | Cabaret |
11/09/2015 | 19:30 | La gent | Pérez & Disla + Cía. | 70' | Teatre |
11/09/2015 | 20:00 | Los Cuerpos | Cortez - Fontán | 50' | Dansa |
11/09/2015 | 20:00 | Mundos de papel | Vol'e Temps | 50' | Multidisciplinar |
11/09/2015 | 20:00 | Room Josef K | Auments | 30' | Multidisciplinar |
11/09/2015 | 20:00 | The Hole&Corner travel agency | Marga Socias amb la col·laboració de Kristofer Krarup | 55' | Teatre de carrer |
11/09/2015 | 20:00 | Vertical | Brincadeira | 45' | Música |
11/09/2015 | 20:00 | Wasted | Íntims Produccions | 80' | Teatre |
11/09/2015 | 20:30 | Iceberg | Leandre | 40' | Circ |
11/09/2015 | 21:00 | A House Is Not a Home | Companyia Ignífuga | 70' | Teatre |
11/09/2015 | 21:00 | A.U.R.A. | Abast Elàstic | 50' | Dansa Teatre |
11/09/2015 | 21:00 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 21:00 | The Melting Pot Pourri | Los Excéntricos | 70' | Clown |
11/09/2015 | 21:00 | URBAN NATION: Live Art | Quim Moya | 9' | Performance |
11/09/2015 | 21:05 | URBAN NATION: For Nina | Ephrat Asherie Dance | 5' | Dansa |
11/09/2015 | 21:10 | URBAN NATION: Afrik | Ousmane Omari Wiles | 5' | Dansa |
11/09/2015 | 21:15 | URBAN NATION: Live Art | Quim Moya | 9' | Performance |
11/09/2015 | 21:25 | URBAN NATION: Ova and Unda | Ephrat Asherie Dance + Ousmane Omari Wiles | 15' | Dansa |
11/09/2015 | 21:35 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 21:40 | URBAN NATION: Avalanche | Dani Pannullo | 30' | Dansa |
11/09/2015 | 22:00 | L'avant - Première | Companyia D'Click | 40' | Circ |
11/09/2015 | 22:00 | La col·lecció | La Ruta 40 | 75' | Teatre |
11/09/2015 | 22:00 | La gent | Pérez & Disla + Cía. | 70' | Teatre |
11/09/2015 | 22:00 | La Partida | Cía. Vero Cendoya | 70' | Multidisciplinar |
11/09/2015 | 22:00 | Manneken's Piss | Campi qui pugui | 30' | Teatre |
11/09/2015 | 22:10 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 22:30 | Esperança Dinamita | Le Croupier | 60' | Cabaret |
11/09/2015 | 22:45 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 23:00 | Astillas | Alumnes Màster FiraTàrrega | 100' | Teatre |
11/09/2015 | 23:00 | Caída libre | Sharon Fridman | 50' | Dansa |
11/09/2015 | 23:00 | Compra'm - Espectacle inaugural | Insectotròpics | 45' | Multidisciplinar |
11/09/2015 | 23:00 | Evolution | Brincadeira | 45' | Música |
11/09/2015 | 23:00 | La cena del rey Baltasar | [los números imaginarios] Ensamble del Pastor Bobo | 120' | Teatre |
11/09/2015 | 23:00 | Wasted | Íntims Produccions | 80' | Teatre |
11/09/2015 | 23:20 | Crudo Ingente | Nacho Vilar Producciones | 20' | Performance |
11/09/2015 | 23:30 | Cuando todos pensaban que habíamos desaparecido | Vaca 35 | 90' | Teatre |
12/09/2015 | 00:00 | A.U.R.A. | Abast Elàstic | 50' | Dansa Teatre |
12/09/2015 | 00:00 | Vincles | Circ Bover | 55' | Circ |
12/09/2015 | 00:30 | Batukada | BAT Batuka | 60' | Música i Dansa |
12/09/2015 | 00:30 | No tenemos título | Leire Mesa | 50' | Circ polític |
12/09/2015 | 01:00 | The Loser | Matteo Galbusera | 30' | Clown |
12/09/2015 | 01:30 | DJ Save the Cheerleader | DJ Save the Cheerleader | 180' | Música |
12/09/2015 | 10:30 | Espai d'experimentació i joc lliure | El Pájaro Carpintero | 180' | Instal·lació |
12/09/2015 | 10:30 | Maüra, filla de la terra | Cia. Sifó | 35' | Titelles |
12/09/2015 | 10:30 | Qui va matar el meu conill? | Itinerània | 180' | Instal·lació |
12/09/2015 | 10:30 | The Hole&Corner travel agency | Marga Socias amb la col·laboració de Kristofer Krarup | 55' | Teatre de carrer |
12/09/2015 | 11:00 | El bosc de van der Graff | Xevi Bayona | Instal·lació | |
12/09/2015 | 11:00 | En Potència | 1Watt | 60' | Site Specific |
12/09/2015 | 11:00 | Frantic | Acrojou | 20' | Dansa - Circ |